Fa_flag   En_flag
company1
company2
company3
company0

شرکت جهان شیمی

زمینه فعالیت: واردکننده مواد اولیه و افزودنی های مجاز صنایع غذایی و خوراکی و دارویی و مواد تصفیه آب کارخانجات و صنایع است

مدیریت فروش: مهندس شناسی

معرفی
شرکت جهان شیمی در سال ۱۳۷۰ در شهر تهران تاسیس گردید .

در سالهای اولیه تاسیس شرکت , تهیه و تامین مواد اولیه شیمیایی صنایع غذایی و دارویی و صنایع تصفیه آب و صنایع پتروشیمی و دیگر صنایع و نیز تجهیزات و لوازم مورد نیاز دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی سطح کشور از اقدامات این شرکت بود .
از سال ۱۳۸۰ شرکت جهان شیمی در راه توسعه فعالیتهای خود واردات مواد اولیه شیمیایی صنایع از کشورهای اروپایی همچون آلمان و ایتالیا و فرانسه و کشور آمریکا و کانادا و کشورهای آسیایی همچون چین و هند را در سرلوحه کار خود قرار داد و از یک تامین کننده و فروشنده به یک واردکننده مواد شیمیایی صنایع بابالاترین کیفیت تبدیل گردید .

صادرات مواد شیمیایی به کشور آلمان و ترکیه و عراق و پاکستان و افغانستان نیز بصورت محدود در این سالها توسط شرکت ما صورت گرفته است و در جریان میباشد .

فروش مواد شیمیایی ایرانی نیز بصورت محدود همچون اکسید روی و سولفات مس و هیپوکلرید کلسیم یا کلر و امثالهم در این شرکت صورت میگیرد .

در پی مشکلات بوجود آمده به جهت تحریم های اعمال شده جدید توسط رییس جمهور کشور آمریکا در سال ۱۳۹۷ , شرکت جهان شیمی فعالیت واردات مواد اولیه شیمیایی خود را بر روی کشورهای آسیایی همچون کشور چین و هند معطوف نموده است .
در حال حاضر بیشتر واردات شرکت جهان شیمی از کشور چین میباشد و بعد از این کشور , واردات از کشور ترکیه و هند بصورت محدود توسط شرکت جهان شیمی انجام میگیرد .

امیدواریم در طی این ۲۹ سال فعالیت توانسته باشیم سهمی کوچکی در تولید صنایع داشته باشیم و صادقانه به چرخه تولید کشور عزیزمان و مشتریان گرامی کمک کرده باشیم .

تلفن: ۰۲۱۲۲۳۶۲۰۶۳
دفتر فروش تهران : ۰۲۱۸۸۳۱۷۰۳۳ – ۰۲۱۸۸۸۴۸۵۴۷
سایت: jahanshimi.com

دکمه بازگشت به بالا