Fa_flag   En_flag
company1
company2
company3
company0
صنایع شیمیایی

آشنایی با قیمت خرید و فروش کیلر و کاربردهای کیلر

کیلر بدنه خودرو راهی بر پوشش زدن قسمت هایی از رنگ خودرو است که به دلایل مختلف دچار آسیب دیدگی شده است. کیلر بدنه خودرو باعث رفع ماتی و کدری رنگ خودرو می شود و آنرا درخشان و براق می کند. توجه داشته باشید که عملکرد کیلر با واکس و پولیش متفاوت است و کارایی آن نیز بسیار بالاتر است و حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود.

کیلر چوب نیز ترکیبی شیمیایی برای براق کردن وسایل چوبی و مبلمان است و با این روش می توان رنگ مات دکوری های چوبی و هر وسیله دیگری را مجددا به شکل روزهای اول درآورد.  در ادامه مقاله در نشریه جهان شیمی فیزیک بیشتر به این مسئله خواهیم پرداخت.

عوامل متعددی باعث کدر شدن رنگ خودرو می شوند از جمله باران های اسیدی که در شهرهای بزرگ به دلیل آلودگی هوا اتفاق می افتد و همه چیز از جمله رنگ خودرو را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی دیگر از عوامل مات کننده رنگ خودرو فضولات پرندگان است که در صورت تمیز نکردن به موقع  قسمتی از رنگ خودرو را مات می کند و در نهایت مواد شیمیایی مورد استفاده در بعضی از کارواش ها نیز می تواند باعث مات شدن رنگ خودرو شود که در همه این موارد می توان با استفاده از این ماده شیمیایی این مشکلات را برطرف کرد.

کیلر رنگ خودرو چیست ؟

کیلر یک پوشش است که بر روی رنگ نهایی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد تا از رنگ بدنه خودرو محافظت کند. در صورت عدم استفاده از کیلر رنگ خودرو تحت اثر عوامل محیطی به سرعت تخریب شده و از بین می رود. این ترکیب را برای  بین بردن مات ‌شدگی، آفتاب سوختگی و خط و خش‌ های سطحی و همچنین آسیب های ناشی از تصادف نیز مورد استفاده قرار می دهند تا جلوه براق رنگ مجددا به حالت اولیه برگردد.

آشنایی با قیمت خرید و فروش کیلر بدنه خودرو و کاربردهای آن
آشنایی با قیمت خرید و فروش کیلر بدنه خودرو و کاربردهای آن

انواع کیلر بدنه خودرو

کیلر مورد استفاده برای ترمیم بدنه خودرو به دو صورت اسپری و  صنعتی وجود دارد. نوع اسپری مقاومت پایین تری دارد و معمولا با شستشو از بین می رود اما نوع صنعتی که توسط افراد متخصص مورد استفاده قرار می گیرد حتی با ریختن بنزین و تینر نیز دچار آسیب دیدگی نخواهد شد و به بهترین شکل ممکن باعث برق و جلاء رنگ اتومبیل شما خواهد شد.

روش استفاده از کیلر بدنه خودرو

کیلر زدن یک کار تخصصی است که خود شما نمی توانید آنرا انجام بدهید و بهتر است برای اینکه کار به بهترین نحو انجام شود آنرا به افراد متخصص بسپارید ولی روش کلی به این شکل است که ابتدا محل مورد نظر شستشو و حرارت داده می شود. سپس با سنباده محل را می سایند و این عمل را چندین مرتبه تکرار می کنند و کیلر می زنند تا نتیجه دلخواه بدست بیاید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا